Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Zajrzyj na flobo.io, aby otrzymać informacje o automatycznej windykacji.

Prowadzący własne firmy stale poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas przeznaczany na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych firm, ale także i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, szczególnie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla pensjonatów, biur podróży i podmiotów usługowych

Nie wiesz czy robot Flobo to użyteczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, więc bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach prywatnych albo językowych, a więc tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, hostele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]