Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Odwiedź pracownię architektoniczną Kraków - skorzystaj z doświadczenia fachowców

Biuro architektoniczne oferuje szeroki wachlarz usług – pomaga spełniać fantazje osób, które chcą zamieszkać w komfortowym i praktycznym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do firm oraz instytucji. Architekt może przygotować kompleksowy projekt obiektu, a potem aktywnie monitorować postęp robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować renowację domu lub zaproponować aranżację już wybudowanych rezydencji.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektowe?

Interesują Cię nowatorskie, ciekawe projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom odróżniał się od wielu budowli w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie funkcjonalny, a równocześnie przytulny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z najnowszymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zaaranżować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domów jednorodzinnych czy aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Wykonane realizacje to m.in. pensjonaty, kawiarnie, budynki rekreacyjne i żłobki. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb klienta, a także specyfiki danego obiektu. Nasze biuro projektów może też przygotować plan praktycznych i obszernych garderób, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]