Biuro detektywistyczne – usługi dla firm i osób prywatnych

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, zdobyć cenne informacje na temat rodziny, a także pracowników. Doświadczone biuro detektywistyczne świadczy wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, warunków i sposobu pieczy nad dzieckiem, wierności małżonka czy ustalenie źródeł dochodu. Biura detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru prawa czy nowych technologii, co pozwala na łatwiejsze pozyskanie cennych informacji.

Kto najczęściej korzysta z usług firmy detektywistycznej?

Z oferty firm detektywistycznych zwykle korzystają osoby pragnące dowieść niewierności męża lub żony i przedstawić je jako dowód w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka, które padło ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług oferowanych przez profesjonalne agencje detektywistyczne powoduje, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które potrzebują zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne w szczególności w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji oraz kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które umożliwia w szybki i efektywny sposób zdobyć kluczowe dane. Są to między innymi profesjonalne kamery, lokalizatory GPS czy aparaty. Ich personel ma też praktykę w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.