Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Sprawdź, kto oferuje catering biurowy.

Sympozjum, ważne spotkanie biznesowe bądź szkolenie – każde poważne przedsiębiorstwo prawdopodobnie w końcu stanie przed koniecznością przygotowania eventu tego typu. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przygotowanie przekąsek i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli urządzane spotkanie zainteresuje ogromne tłumy, warto skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Catering firmowy – zapewnij zaproszonym na szkolenie napoje oraz przekąski

Konferencje oraz kursy biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 8-10 godzin, często nawet przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy odbierają dokładny harmonogram wykładów, między którymi wskazane są najczęściej trzy kilkunastominutowe przerwy, w czasie których trudno jest spożyć kompletny posiłek w pobliskiej kafeterii. Stąd tak istotne jest zagwarantowanie gościom niewielkich przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie zjeść w ciągu przerwy, a jeśli organizator pozwoli, także wziąć ze sobą na salę, w której odbywa się wykład. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, a także z małym poczęstunkiem, które można zjeść bez ryzyka pobrudzenia dłoni i garnituru. Oferta cateringu firmowego obejmuje też dostarczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Przerwy kawowe – istotna część kursów biznesowych

Bufet kawowy jest bardzo potrzebna, daje bowiem uczestnikom chwilę rozluźnienia po wielu godzinach głębokiego skupienia. Dodatkowo jest to również szansa nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze tematów omawianych na kursie. Automat z kawą i słodkimi napojami, który działa na korytarzach firm, w żadnym razie nie dorówna profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych sympozjów lub płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z tekturowych kubeczków, gryząc kupione po drodze w sklepie lub własnoręcznie przyszykowane kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podniesie więc prestiż szkolenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o dobre samopoczucie gości.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]