Catering kanapkowy – świetna opcja na duże i małe przyjęcia

Na https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/ odnajdziesz korzystną ofertę finger food cateringu.

Przygotowanie nawet dużej imprezy nie jest trudne, jeśli posiadamy wiele czasu na zakupy potrzebnych produktów, a także następnie samodzielne przyszykowanie z nich smacznych przekąsek dla uczestników zabawy. Co prawda nie wszyscy mają taką swobodę, ale nie znaczy to od razu, iż trzeba odpuścić pomysł świętowania istotnego wydarzenia. W takim przypadku zalecamy poszukać oferty cateringu kanapkowego.

Finger food catering – poręczne zakąski na “raz”

Catering kanapkowy, określany też jako finger food catering, to usługa adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, jednak zamawiają ją dość często także osoby prywatne oraz rozmaite instytucje urządzające wykwintne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w dania typu finger food, czyli maleńkie przekąski, które da się spożyć stojąc i nie korzystając ze sztućców. Idealny finger food nie wymaga nawet użycia talerza – to dosłownie zakąska na “raz”. Finger food to głównie sandwicze, roladki lub tartoletki owocowe oraz warzywne. Ten rodzaj cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na uroczystościach, gdzie organizatorom zależy na zapoznaniu się wszystkich zaproszonych uczestników. Pozwala on na prowadzenie długich konwersacji i jednocześnie nie ogranicza interakcji wyłącznie do osób usadzonych przy konkretnym stole.

Plusy cateringu kanapkowego?

Zamówienie przyszykowania cateringu kanapkowego zewnętrznej firmie ma dużo plusów, które dostrzegą zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, tym sposobem rozwiązuje się kwestia związany z rozmieszczeniem stołów i stresu z planowaniem usadzenia gości eventu. Gorące i zimne napoje oraz przekąski leżą na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy chcą. Jest to nadzwyczaj praktyczne głównie w mniejszych aulach, gdzie zmieszczenie odpowiedniej liczby stolików byłoby trudne. Finger food catering w okamgnieniu powoduje także, że impreza ma mniej oficjalny, bardziej wyluzowany nastrój. Trzeba zaznaczyć, że menu z małych przekąsek jest zazwyczaj tańsze niż szykowne obiady, a zarazem daje większą możliwość dopasowania ich do tendencji żywieniowych gości eventu. Co najistotniejsze, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nierzadko bywało największą przeszkodą przy organizacji imprez w siedzibach firm.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]