Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Skorzystaj z porad projektanta wnętrz Kraków

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Należy więc zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się być łatwe, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Praca architekta wnętrz często nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, zazwyczaj nieodzowny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt zapewnia również wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]