Coaching kariery czyli jak odnieść sukces zawodowy

Nie czekaj! Sprawdź niepowtarzalną ofertę! Coaching kariery w najlepszej cenie.

Doradztwo zawodowe umożliwia ujawnienie Twoich mocnych stron i zagospodarowanie skrytego potencjału. Jak pomaga coaching kariery? Dlaczego opłaca się rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Jak wesprze Cię coaching kariery?

Coaching kariery odbyty z kompetentnym doradcą zawodowym służy nie tylko tym, którzy ledwo co zaczęli swoją karierę, ale także wieloletnim pracownikom, którzy lękają się zmian na rynku pracy, chcą przetrwać reorganizację w przedsiębiorstwu albo przygotować się do zmiany pracy. Wykwalifikowany coach kariery wspiera na licznych płaszczyznach – objaśnia jak przygotować się do rozmowy o pracę, aby pozytywnie przebrnąć rekrutację oraz jak rozwijać tzw. umiejętności „miękkie” oraz inne kompetencje, niezbędne w życiu zawodowym. Doradca zawodowy zajmuje się również wsparciem w poprawnym opracowaniu dokumentów, na przykład portfolio osiągnięć, listu motywacyjnego czy Curriculum Vitae, tak, żeby przyciągnęły uwagę potencjalnych pracodawców, a przez to zwiększyły szansę na to, że kandydat będzie zaproszony na rozmowę. Równie istotna jest także pomoc coacha kariery w zakresie autoprezentacji – to jeden z najważniejszych atrybutów, który wysoko sobie cenią rekruterzy.

Komu przysłuży się coaching kariery?

Pragniesz kierować swoją karierą zawodową tak, żeby w końcu osiągnąć uznanie na rynku pracy? A może zamierzasz zmienić specjalizację, ale nie masz pewności, jaka praca da Ci radość i równolegle dobre dochody? Coaching kariery spowoduje, że poznasz swoje słabsze oraz silne strony, zaczniesz korzystać czający się w Tobie potencjał i osiągać sukcesy zawodowe. Profesjonalny doradca zawodowy wspomoże także managerów wysokiego stopnia tudzież innych doświadczonych specjalistów poszukującym ukierunkowanego doradztwa. Zanim dojdzie do pierwszego spotkania dochodzi do zdefiniowania potrzeb doradczych – na tym etapie zostaje ustalone, czego oczekuje uczestnik, pomocy w jakim zakresie potrzebuje i jaka liczba sesji z coachem kariery pozwoli dojść do przewidzianego celu.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]