Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Skieruj się tu, jeżeli szukasz więcej wiadomości o miejscu na wesele w Krakowie.

Ślub i następujące po nim wesele to dzień, o którym bliscy nowożeńców oraz ich goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, któremu będzie musiała stawić czoło, jest wybór najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy spędzą ten ważny wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – zwróć uwagę na jego pojemność i dystans od kościoła

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę kilka dość istotnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić ilość uczestników wesela, by być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest również, żeby mieli salę taneczną. Ponadto narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej nie będzie uciążliwa. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszona jest rodzina i przyjaciele z dalekich krańców Polski, trzeba poszukiwać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, a więc zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i udekorowanie stołów. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego.

A może zabawa weselna w pałacu?

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zaplanować przyjęcie ślubne w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne urządza się od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się niesamowitą oprawą. Pałac ma cztery sale gotowe podjąć ponad setkę osób. Przyjęcie może zostać zorganizowane także w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała nawet 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, że umiejscowiony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Przejazd orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie powinien zatem trwać dłużej aniżeli 30 minut.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]