Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą opieki nad stroną www? Nie wahaj się! Wejdź na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/

WordPress, opracowany głównie jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się jednym z najpopularniejszych CMS-ów. Ponieważ jest szybki i bez problemów można opanować zasady jego obsługi, stosuje się go w tej chwili do tworzenia skomplikowanych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Jednakże ten CMS może być powodem kłopotliwych sytuacji, z tej przyczyny ważną i konieczną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj cyklicznej instalacji kolejnych wersji CMS-a

Posiadanie strony na najświeższej wersji systemu zarządzania treścią jest z pewnością podstawą jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednakże przedsiębiorstwa po uruchomieniu strony zaniedbują okresowe wdrażanie nowych edycji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co narażają witrynę na ataki cyberprzestępców bądź zainfekowanie przez wirusymalware. Dodatkowo, pomimo że WordPress jest stosunkowo łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować niechcianymi komplikacjami z należytym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Stąd też ważne jest, żeby działanie to przeprowadzał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału IT, zaleca się powierzyć opiekę nad stroną www ekspertowi.

Do kogo kierowana jest pomoc w zakresie aktualizowania WordPressa?

Usługa opieki technicznej nad stroną www to oferta adresowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak większych jak i niewielkich podmiotów, którym zależy na poprawnym oraz nieprzerwanym działaniu ich strony firmowej, a także ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest też freelancerom oraz blogerom prowadzącym prywatne strony internetowe. W podstawowym oferowanym pakiecie zawarta przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, usuwanie następstw zawirusowania i pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są także wszelkiego typu monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian zawartości oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]