Organizacja imprez firmowych – postaw na klimatyczne sale do wynajęcia

Jesteś zainteresowany pełną ofertą sali do wynajęcia w Krakowie? Nie czekaj! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia firmowe to nie tylko weekendy integracyjne lub plenerowe pikniki dla pracowników i ich rodzin, celem których stworzenie głębszych więzi między zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, aby świętować osiągnięte wyniki, jak również rozmaite szkolenia, bankiety dla kontrahentów biznesowych czy sympozja. Takie wydarzenia wymagają stosownego przygotowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później do promocji marki.

Jak dobrać salę na urządzenie imprezy firmowej?

O ile nie posiadamy w firmie pojemnych pomieszczeń, w których uda się zorganizować event, trzeba rozejrzeć się za propozycjami wynajmu lokali, które zmieszczą wszystkich zaproszonych uczestników wydarzenia. Istotne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoją estetyką do klasy urządzanej uroczystości. Ekskluzywne gale dla akcjonariuszy spółki, w czasie których fetowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą zostać urządzone w pierwszej lepszej sali. Warto w takich sytuacjach zorganizować imprezę w unikatowym miejscu, które dodatkowo zaakcentuje doniosłość wydarzenia. Natomiast jeżeli na event zaproszeni zostaną uczestnicy nie mieszkający w bliskiej okolicy lokalu, powinno się postawić na salę, znajdującą się niedaleko bogatej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dotrzeć o każdej porze dnia.

Wynająłeś lokal na imprezę? Teraz zatroszcz się o zapewnienie cateringu

Podczas planowania imprezy firmowej nie wolno pominąć tak istotnego elementu, jak zapewnienie obecnym gościom gorących oraz zimnych napojów i posiłków. Zalecanym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku profesjonalnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie we wskazany punkt smacznych potraw dla uczestników, ale także pomoże w doborze menu i zajmie się ustawieniem stolików. W czasie pokazowych gal wskazane jest także zapewnienie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Wypada zatem postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko pyszne, ale i doskonałe wizualnie dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki do stołu.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]