Pokoje gościnne w Gdyni – standard jak w hotelu

Gdynia jest jednym z najbardziej rozwijających się miast województwa pomorskiego – z niewielkiej rybackiej wioski powstałej w 1926 roku szybko przekształciło się w nowoczesną aglomerację, która przyciąga inwestorów i turystów. Chcesz przyjechać na urlop do Trójmiasta? Zobacz, co zwiedzić i gdzie znaleźć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i bed and breakfast w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najpopularniejszych wśród turystów punktów w Gdyni. Podróżnych przyciągają m.in. zacumowane muzealne statki – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne trasy spacerowe, stragany i restauracje. W czasie wczasów w Gdyni należy także pojechać na Kamienną Górę, z której można zachwycić się wspaniałą panoramą miasta. Atrakcji dla turystów z maluchami dostarczy z kolei infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chciałbyś przyjechać na parę dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Podsiada ona bardzo dobrą bazę noclegową obejmującą mieszkania i apartamenty do wynajęcia, sieci hotelowe, prywatne pensjonaty, a także pokoje gościnne. Czemu warto skorzystać z tej ostatniej propozycji?

Bed and breakfast w Gdyni – dlaczego warto?

Pokoje gościnne zapewniają wynajmującym prywatność i najwyższy komfort, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z osobną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, telewizorem, jak również żelazkiem, czajnikiem oraz deską do prasowania na życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym atrakcji. Oferta noclegów typu bed and breakfast jest dostosowana do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, zapewniając przy tym domowe i apetyczne posiłki w niewysokiej cenie.