Profesjonalna opieka nad grobami

Skieruj się w to miejsce, żeby zlecić opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd nagrobków zmarłych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – także, kiedy nagrobki położone są w tym samym miejscu, w którym żyjemy. Największe problemy zaczynają się zaś, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki są skazane na to, by pozostać brudne – doskonałym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać także ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują również inne usługi, takie jak zakładanie ławeczek albo pomoc w dopełnieniu administracyjnych formalności lub poprawienia liter.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, które będziemy musieli opłacić specjalistom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależne są w szczególności od rodzaju usług – jeśli decydujemy się na jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 PLN. Jeśli jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem rzędu 400 złotych co dwanaście miesięcy. Należy też dodać, iż stawki zależne są również od rozmiarów nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]