Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

Serwis okna - dalsze informacje o tej usłudze.

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wypaczenia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie oddziałują również warunki atmosferyczne – żar i mróz, deszcz czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile proste czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić serwisanta. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]