Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Zamów wdrożenia WooCommerce na http://tinyurl.com/yafo52ua.

Prowadzisz firmę i planujesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeśli nie posiadasz żadnej strony www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Czemu zaleca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, że ekspresowo opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, posiada niemało atutów. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można w mgnieniu oka spersonalizować z wykorzystaniem płatnych bądź darmowych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem popularnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na zdobycie pozycji w Top3 w SERP-ach, a tym samym szybciej dać się znaleźć pokaźniejszej grupie nabywców. Dzięki użyciu dedykowanych wtyczek zwiększa się też elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić użytkownikom przelew opłaty za zamówienie między innymi za pośrednictwem Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce daje także możliwość ewaluacji wyników sprzedaży (przygotowanie przeróżnego rodzaju statystyk) i podpięcia z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce zleć profesjonalistom

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy zlecić specjalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zadbają o użycie wyłącznie sprawdzonych, koniecznych wtyczek, właściwą semantykę kodu sklepu i jego ochronę przed atakami hakerskimi. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą też blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub publikować rozmaite porady i recenzje sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]