Trwałe i estetyczne balustrady ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna jest często wykorzystywanym materiałem, a to w głównej mierze dzięki jej właściwościom. Właściwy dobór komponentów stopu powoduje, iż wykonane z niej przedmioty nie są podatne na korozję, dzięki czemu mogą być używane przy złych warunkach zewnętrznych, jak również w styczności z kwasami. W połączeniu z jej interesującą estetyką czyni to ze stali nierdzewnej wspaniały surowiec do wytwarzania detali wyposażenia wnętrz i przeróżnego rodzaju poręczy oraz balustrad.

Balustrady ze stali nierdzewnej – wytrzymałe na rdzę

Balustrady ze stali nierdzewnej zdobyły ogromną popularność – można znaleźć je zarówno na prywatnych posesjach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Własności tego stopu okazują się wyjątkowo ważne jeśli idzie o balustrady zewnętrzne. Nie rdzewieją one nawet w bardzo mokrym otoczeniu, zatem wystarczy im sporadyczna konserwacja i na długo zatrzymują swój atrakcyjny wygląd. To właśnie dzięki niemu bardzo dobrze współgrają ze współczesnym designem. Wyśmienicie prezentują się w towarzystwie ozdobnego betonu, przeszkleń oraz fasad wykonanych z drewna.

Poręcze ze stali nierdzewnej – do saun i basenów

Stal nierdzewna to idealny budulec do produkowania poręczy do wnętrz domów – głównie tych zaprojektowanych na nowoczesną, skandynawską modłę. Ci, którzy wybiorą poręcze ze stali nierdzewnej będą chwalić sobie również prostotę ich pielęgnacji oraz szybkie czyszczenie niewymagające użycia specjalistycznych środków. Odporność na korozję powoduje ponadto, że z tego stopu można produkować mocne i eleganckie uchwyty do łazienek oraz saun dostosowanych do potrzeb osoby niepełnosprawnej bądź drabinki do basenów.