Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Jeśli chcesz zlecić catering weselny, zajrzyj na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Imprezy okolicznościowe, które są na ogół istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, śluby bądź chrzty, od wielu już lat przestały być organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to imprezy, na których pojawia się nierzadko ponad stu gości. Jasne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę wymyślić menu, a następnie przygotować oraz podać posiłki uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli zabawa przewidziane jest na parę godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wziął się duży popyt na catering weselny.

Catering na wesele – wybierz wykwalifikowanych szefów kuchni i kelnerów

Urządzanie przyjęcia weselnego to ogromny stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na przygotowanie zaproszeń, dobór ozdób sali, ustalanie listy gości oraz szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność dostarczenia odpowiedniej ilości napojów i zakąsek serwowanych w czasie imprezy, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które oczarują zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym musi mieć znakomitą oprawę. Zaproszeni wszak oczekują tego, by stoły były pięknie przystrojone i prawidłowo nakryte, dania były pyszne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, jak również żeby obsługa na czas donosiła biesiadnikom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych kelnerów, kucharzy oraz managerów, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Catering weselny – potrawy dopasowane do charakteru przyjęcia

Przyjęcia weselne kierują się własnymi regułami, zarówno w sferze aktywności dla zaproszonych, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożoną uprzednio listę oferowanych dań głównych, przekąsek oraz napojów odpowiadających stylistyce wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy bądź dostać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Zamawiający ma zatem możliwość samodzielnie złożyć menu z proponowanych dań. Powinno się jednakże zaznaczyć, że firmy świadczące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe sugestie i często na prośbę klienta podejmują się przyrządzenia indywidualnych kompozycji potraw.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]