Usługa cateringowa – postaw na wykwalifikowany zespół

Jeżeli potrzebujesz zamówić catering, zajrzyj w to miejsce.

Kiedy organizujesz wystawne wydarzenie biznesowe czy prywatne, na które zapraszasz sporą ilość gości, prawdopodobnie nie dasz rady na własną rękę zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując soki i szybkie przekąski w supermarkecie – ważne wydarzenia zazwyczaj potrzebują stosownej oprawy też w obszarze potraw. Wtedy nie wypada rozstawić na stolikach osób zaproszonych samych herbatników i oranżady. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Catering świąteczny i okolicznościowy – katalog usług doświadczonych catererów

Profesjonalne firmy oferujące usługi cateringu na ogół świadczą kilka jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli dostarczanie dań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji urodzin, ślubów czy chrzcin. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do charakteru konkretnych wydarzeń, dlatego zwykle różnią się m.in ceną i wykazem posiłków sugerowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringu warto pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą klarownie wyszczególnić swoje oczekiwania, ale zarazem być także otwartym na jego propozycje. W końcu dla caterera pomoc w organizacji imprez przeróżnego typu to codzienność, więc długoletnia praktyka w tym obszarze powoduje, że może on podpowiedzieć rozwiązania, które usatysfakcjonują ogół naszych gości.

Catering – doświadczona kadra kelnerska i rewelacyjne posiłki

Przygotowanie posiłków już dla małej grupy gości bywa ogromnym problemem, głównie wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to samemu. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na zaplanowanie innych istotnych elementów eventu. Jest to także sposobność podania zaproszonym pysznych dań przyrządzanych przez doświadczonych szefów kuchni. Warto jednocześnie podkreślić, iż ważnym przymiotem dań dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale także ich prezentacja na talerzu. Ponadto firmy, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają także własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]