Wedding planner – profesjonalna organizacja ślubów

Organizacja ślubu Kraków - dalsze informacje o tej usłudze poznasz w tym miejscu

Ślub to wspaniała chwila, którą należy zorganizować z co najmniej rocznym wyprzedzeniem. Jeśli życzymy sobie, żeby ten moment był perfekcyjny – warto zdecydować się na skorzystanie z usług ślubnego konsultanta, który zatroszczy się o wszystkie szczegóły. Z czym wiąże się profesjonalna organizacja ślubu i dlaczego tak dużo młodych par jest nią zainteresowanych?

Organizacja ślubu – a może przyjęcie niestandardowe?

Samodzielna organizacja ślubu to ogromne przeżycie dla narzeczonych. Musimy znaleźć salę, zatrudnić obsługę foto, nie zapominając o kwestiach związanych z tortem, menu na weselu oraz wybraniem dodatków. To powoduje mnóstwo stresu, dlatego warto zlecić organizację ślubów profesjonaliście. Organizator od podszewki zna tendencje związane z modą ślubną, ale też jest doskonale przygotowany. Dba o najdrobniejsze szczegóły – stworzenie i przesłanie zaproszeń dla rodziny oraz usadowienie ich w kościele, selekcję potraw. Hitem są także niestandardowe przyjęcia. A może wynajmiemy operatora drona, który z powietrza sfilmuje sesję w plenerze? Tego typu usługi stają się coraz bardziej popularne – konsultant ślubny na pewno zachęci nas do tego. Wszystko zależy od środków jakie możemy przeznaczyć na ten dzień i naszej fantazji.

Organizacja ślubów – ktoś Cię wyręczy

Konsultant ślubny zna sprawdzone kwiaciarnie, wynajmie profesjonalnego kamerzystę, jak również zadba o usadzenie gości na przyjęciu. Nie będziemy musieli sami ustalać wszystkiego z firmą cateringową, negocjować w sprawie kwiatów i tracić nerwów. Nawet niewielkie drobiazgi budują w dniu ślubu całość, dlatego należy o nie zadbać. Konsultant ślubny wybierze się z nami nawet do butiku i pomoże kupić zachwycającą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie profesjonalna organizacja ślubów jest tak chętnie wybierana – to spowoduje, że zapomnimy o niepotrzebnym stresie.

Siedziba firmy:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]