Wedding planner – profesjonalny konsultant ślubny

Więcej o działalności wedding plannera Kraków na whataday.pl

Ślub to na pewno największe święto dla wielu osób. Nic więc dziwnego, iż planując tę uroczystość staramy się uniknąć przykrych niespodzianek i przyczynić się to tego, aby ta okoliczność na lata była zapamiętana przez zaproszonych. Jak pewnie wielu z nas już doświadczyło, zaplanowanie wesela to spory kłopot – należy zatroszczyć się między innymi o wypożyczenie sali, zatrudnienie zespołu czy ozdobienie świątyni. Podczas stresujących nieraz starań możemy jednak nie pamiętać o pewnych rzeczach, co potrafi skutecznie zniweczyć atmosferę tego wyjątkowego święta. To dlatego nowożeńcy coraz chętniej stawiają na usługi, które oferuje wedding planner. Na czym więc one się opierają?

Jakie porady oferuje wedding planner

Najważniejszym plusem angażu wedding plannera jest bez wątpienia komfort oraz pewność – nie musimy martwić zawieraniem współpracy z DJ-em, dekoratorem, zarządcą sali oraz fotografem. Usługi, jakie oferuje wedding planner to również najlepsze wyjście dla tych osób, które nie znają tajników branży weselnej i nie potrafią wybrać sprawdzonych fotografów oraz wodzirejów. Tymczasem znający ją dokładnie wedding planner pomoże im wybrać te oferty, które niewątpliwie trafią w ich oczekiwania. Dzięki temu ślub z pewnością okaże się niezapomnianym wydarzeniem oraz odbędzie się bezstresowo.

Koszty porad wedding plannera

Wbrew stereotypowym opiniom na pomoc wedding plannera powinny zdecydować się nie tylko małżeństwa z zasobnym portfelem. To przecież idealne rozwiązanie dla partnerów chcących zminimalizować koszty związane ze ślubem, gdyż doświadczony na rynku usług weselnych wedding planner ma szansę znaleźć nawet o połowę tańsze oferty. Szczególnie, iż jego porady nie są w ogóle kolosalnym wydatkiem. Z uwagi na różnorodny zakres usług jakie oferuje wedding planner, ich cena będzie zazwyczaj ustalana indywidualnie z poszczególnym klientem. Natomiast w obliczu innych wydatków wiążących się ze ślubem ten z pewnością nie jest duży.

Siedziba firmy:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]