Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Potrzebujesz więcej informacji o sali na urodziny w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Nierzadko z okazji urodzin, różnych rocznic bądź imienin nie organizujemy żadnych spotkań z przyjaciółmi oraz krewnymi, nie uważając, iż jest to niezbędne. Jednak są takie przełomowe momenty życia, których należyte uczczenie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest z pewnością pełnoletność, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wyprawić przyjęcie w mieszkaniu czy wynająć salę na 18 urodziny?

Wraz z ukończeniem 18 lat następuje dużo zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem głosować w wyborach powszechnych, nabywać i pić alkohol, może założyć biznes oraz pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych. Lecz kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak poważnych zagadnieniach – dla nastolatków najistotniejsza jest sposobność wyprawienia hucznej imprezy z kolegami. Da się po raz kolejny zrobić “domówkę”, ale czy zabawa w domu będzie się szczególnie wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie będzie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie sali na osiemnastkę. Częstokroć grupa znajomych postanawia zorganizować wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia dość pojemnego lokalu, lecz jednocześnie umożliwia obniżyć jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na zabawę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na lokalach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który dostarczy wyśmienite menu imprezowe. Chcesz się bawić pod gołym niebem? Wyszukaj salę na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – latem można postawić w nim duży namiot i zorganizować grill.

Sala na osiemnaste urodziny – jakie posiłki będą najodpowiedniejsze?

Nie da się ukryć zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli nie stronią od alkoholu. Polecamy z tej przyczyny obowiązkowo zatroszczyć się o to, żeby osoby poniżej 18 roku życia, a takich może nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Odpowiedni wygląd sali też jest ogromnie ważny, żeby uczestnicy kompletnie zanurzyli się w klimacie zabawy. Warto zatem zdecydować się na lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie przestrzeni według podanych wskazówek, jak również optymalnie rozlokuje stoły z posiłkami oraz napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na zabawie urodzinowej rewelacyjnie sprawdza się menu koktajlowe, składające się z niedużych przekąskach “jeden gryz”, które można spożywać bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostosuje menu zarówno do charakteru zabawy, jak i do preferencji oraz zasobności portfela klienta.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]