25 lat firmy Vitberg – sprawdź, jak się rozwijała przez lata

Niezbędne wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Dowiedz się jak przebiega produkcja urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad 20 lat para się produkcją sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Lata doświadczeń w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie podniesienie jakości życia osób cierpiących na różne dolegliwości. Pełny zestaw składa się z 6 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki segmentacji aparatu na pojedyncze moduły można dowolnie dobierać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o detale

Do produkcji urządzeń marki Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych wytwórców. Poszycie uszyte jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Podczas produkcji urządzeń RAM Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elementy elektroniczne sterowania, są ręcznie składane, a następnie dokładnie sprawdzane przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]