„ABC Zdrowie” o produktach medycznych marki Vitberg

Vitberg opinie. Zdobądź więcej informacji

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęła się dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia znacznie wygodniejszą. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli chcemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do indywidualnych potrzeb, konieczne jest zakup modułu: Szyja, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Przy użyciu tych modułów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]