Blog „Testy outdoorowe” testuje funkcjonalność zestawu do wibroterapii Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej częstotliwości, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia pacjentów skarżących się na bóle kręgosłupa, nóg czy szyi. Urządzenia masujące polskiej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z części bazowej (niezbędnej do pracy całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do walki z objawami stresu i do relaksu.

Zestaw wykonane jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]