Jak wykorzystuje się aparaty do fali uderzeniowej?

Jeśli chcesz zamówić aparat do fali uderzeniowej, odwiedź tę stronę.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca leczyć schorzenia różnego typu. Kiedy jest używana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często stosowana w rehabilitacji, kosmetologii, ortopedii, medycynie sportowej, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się wysoką efektywnością w walce z różnymi dolegliwościami. Współczesne aparaty do fali uderzeniowej niezmiernie precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia zapewnia nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w przypadku schorzeń związanych z narządami ruchu, takich jak bóle kręgosłupa, ostroga piętowa, zespół bolesnego barku czy zapalenie ścięgien. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów oraz fizjoterapeutów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Używane współcześnie urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 odrębne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie leczenia u dwóch pacjentów jednocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na redukcję sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Siedziba firmy:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]