Leczy skutki kontuzji i łagodzi ból – laser wysokoenergetyczny

Lasery wysokoenergetyczne zamówisz na https://www.bardomed.pl/35-aparaty-do-laseroterapii-wysokoenergetycznej

Laseroterapia wysokoenergetyczna to technika, która stosuje silnie zogniskowaną wiązkę światła podczerwonego. Po przystawieniu do skóry chorego specjalnej sondy połączonej z aparatem, przedostaje się ona wgłąb tkanek, gdzie wykazuje wielorakie działanie. Po pierwsze stymuluje komórki tkanki mięśniowej, po drugie zaś pobudza zakończenia nerwowe i blokuje receptory bólowe. To przekłada się na redukcję odczuwania bólu, a także przyczynia do usprawnienia krążenia, czego konsekwencją jest lepsze ukrwienie tkanek. Nie dziwi więc, iż ta metoda leczenia znajduje szerokie zastosowanie.

Laser wysokoenergetyczny – wykorzystanie

Laser wysokoenergetyczny można użyć do rehabilitacji prawie każdej części ciała. Często jest stosowany przez ekipy opiekujące się sportowcami – świetnie nada się jako środek redukujący dolegliwości bólowe po treningach i leczący skutki kontuzji takich jak: stłuczenia, zapalenia czy naderwania ścięgien. Poza zastosowaniem w sporcie, laser wysokoenergetyczny jest również używany między innymi w leczeniu dyskopatii szyjnej, haluksów, rwy kulszowej oraz różnego typu neuralgiach. Laser wysokoenergetyczny jest również przydatny w gabinetach kosmetycznych, dermatologicznych i w medycynie estetycznej.

Lasery wysokoenergetyczne – sondy skanerowe i punktowe

Wiązki laserów wysokoenergetycznych są emitowane przez specjalne aparaty. Do tych urządzeń podłącza się przewodowe sondy, które następnie przykłada się do zmienionych chorobowo miejsc na ciele pacjenta. Same sondy mają różnorodną budowę i, w rezultacie tego, różny sposób emisji lasera. Wyróżnia się między innymi sondy punktowe, prysznicowe oraz skanerowe, które emitują światło ze spektrum czerwonego lub podczerwień.

Siedziba firmy:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]