Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o produktach marki Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – recenzja autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zaobserwował, że już po kilku sesjach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed komputerem. Ponadto, korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło również sen autora recenzji, dzięki złagodzeniu napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy używaniu urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest cykliczność sesji, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest też łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość produkcji oraz fakt, iż jest to produkt rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całego zestawu (bądź wyłącznie poszczególnych jego modułów) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg obecnych na terenie całego kraju.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]