Redaktor „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Vitberg opinie. Więcej informacji na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy wibroterapia może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Poznaj opinię dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed monitorem z czasem odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, zesztywnienie ramion i szyi oraz bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Jest to wynikiem braku optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje szyję, nogi, plecy, biodra lub kolana. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również odpręża, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Urządzenie RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną zaletą urządzeń marki Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących albo skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]