Test urządzenia RAM Vitberg+ – opinia portalu „Słowo Seniora”

Na https://www.slowoseniora.pl/vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-i-opinie/ uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Słowo Seniora”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po 2-tygodniowym okresie korzystania.

Vitberg – opinie autora bloga „Słowo Seniora”

Zestaw do terapii wibracjami RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i 5 aktywnych modułów dedykowanych: Nogi, Metabolizm, Kolana, Szyja i Biodra. W module bazowym można z kolei wybrać trzy programy:
– Nogi – niwelujący ociężałość nóg, skurcze łydek czy rwanie stóp;
– Kręgosłup – używany najczęściej przy zesztywnieniach, zespołach korzeniowych czy bólach grzbietu;
– Relaks – zalecany po wysiłku fizycznym, jak również łagodzący efekty stresu, nerwowości i niepokoju.

Wibracje rozkurczają mięśnie i wprowadzają w stan relaksu. Pozwala to nie tylko na zmniejszenie bólu poszczególnych części ciała, ale również może ułatwić zasypianie osobom cierpiącym na bezsenność. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ służy do stosowania zarówno w profesjonalnych placówkach, jak i w zaciszu domu. Do produktów załączona jest obszerna instrukcja obsługi, a jakiekolwiek niejasności odnośnie ich działania można rozwiać dzwoniąc do konsultanta firmy Vitberg.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]