Wibroterapia a odchudzanie – czy urządzenia Vitberg wspomagają odchudzanie?

Jeżeli szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg, kliknij tutaj

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po 30-dniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – opinia autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do instalacji. Dosłownie w kilka sekund po podłączeniu modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu 30-dniowego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować także przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]