Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

Zajrzyj tutaj po więcej informacji o marce Vitberg

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje zastosowanie w coraz to nowych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom.

Vitberg – całkowicie polskie urządzenia do wibroterapii

Produkcja urządzenia RAM Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: montownię, szwalnię, wykrawalnię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich elementy poddaje się wielu testom. Okrycie modułów wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z aparatów firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]