Z jakimi problemami można zgłosić się do psychologa w UK?

Zgłoś się po poradę do polskiego psychologa w UK na psychoterapia-uk.pl

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Obecnie fala emigracji jest trochę mniejsza, ale ciągle nie brakuje osób skłonnych do zatrudnienia się właśnie w UK. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może wywoływać ogrom problemów, z którymi samodzielnie uporać się jest wyjątkowo ciężko.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju utrapieniami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz związana z tym rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie w obcym państwa, generują mnóstwo komplikacji, którym naprawdę trudno jest sprostać. Rozstanie z rodziną nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach dochodzą również trudności ze znalezieniem pracy lub nawiązaniem trwałych znajomości z. Brak znajomości języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu wyjątkowo trudno jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. W związku z tym nie wolno bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że informacje przekazane podczas rozmowy zostaną powierzone dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się skrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Sesja prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej specjalista.

Siedziba firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339