Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ – poznaj opinie jego użytkowników

Co warto wiedzieć o marce Vitberg?

Nieistotne czy jesteś zawodowym sportowcem czy gospodynią domową, nie ma wątpliwości, że urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie w trakcie ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Stres, bolące biodro, spowolniony metabolizm czy regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg jest polskim producentem modułów do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]