Najważniejszy mebel w domu – stół do jadalni

Jeśli potrzebujesz stołu rozkładanego dębowego, koniecznie sprawdź stfurniture.com/produkty/meble/stoly/.

Czy postawiony w kuchni, w jadalni lub w wydzielonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze będzie stanowił kluczowy mebel w mieszkaniu. Tym samym zamawiając stół warto postawić nie tylko na jego efektowny design, ale także jego jakość.

Stół w kuchni – utrwala więzi z bliskimi

W pokoju dziennym spędzamy przeważającą część wolnego czasu i tam też głównie się odprężamy, aczkolwiek to stół w jadalni jest w istocie sercem domu. Godziny spędzone na wspólnym spożywaniu dań z najbliższymi zauważanie wpływają na budowanie więzi towarzyskich i rodzinnych. Stół zbliża, bowiem pozwala na bliski kontakt wielu osób na małej przestrzeni, co w konsekwencji rozbudza chęć interakcji pomiędzy bliskimi. Wypada urządzać mieszkanie tak, by uwzględnić w nim punkt na rozstawienie stołu z daleka m.in. od odwracającego uwagę telewizora. W ten sposób nie tylko najzwyklejsze posiłki, ale także przyjęcia urodzinowe lub wigilijne pomogą uczestnikom skupić się na tym co w owej chwili jest najważniejsze, a więc rozmowie z krewnymi oraz ze znajomymi. Liczne badania pokazują dodatkowo, że spożywanie posiłków przy stole pozwala wyuczyć poprawne nawyki żywieniowe również u maluchów. Przy stole jemy posiłki powoli oraz bez poczucia stresu, na co ogromny wpływ ma, oczywiście, kontakt z rodziną.

Rzemieślniczy stół do kuchni – nadzwyczajna wytrzymałość

Stół do jadalni lub kuchni musi być solidny. Będzie wszak codziennie wykorzystywany, nierzadko nie tylko w celu zjedzenia obiadu, ale również jako miejsce nauki, wykonania drobnych prac, które wymagają sporej poziomej powierzchni czy po prostu rozrywki, np. gry w pasjansa bądź w planszówki i układania konstrukcji z klocków z pociechami. Współczesne designerskie stoły z litego drewna od nagradzanych projektantów wyróżniają się imponującym designem, naturalnością surowców użytych do ich wyrobu (między innymi drewno orzechowe czy dębowe), a także wysoką wytrzymałością, których na darmo szukać w ofercie meblowych sieciówek. Twórcy designerskich stołów wykonują również stoły rozkładane, użyteczne w razie sporadycznych spotkań w większym gronie bliskich. Decydując się na zamówienie rzemieślniczego stół możemy być pewni, że nabywamy stół, który przeżyje lata. Dostajemy też swoboda jego personalizacji, a w konsekwencji dokładniejszego dopasowania go do dowolnego stylu, w jakim pragniemy urządzać mieszkanie.

Siedziba firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]